Šetříme čas i peníze

Mějte vše na jednom místě.

Objednávka

Vytvořená objednávka není závazná. Vyzkoušejte naši službu na 30 dní zdarma.

Funkce / Program

ZÁKLAD

Mám jedno auto

MEDIUM

Základ pro spedici

PRO

Neomezené

30 dní zdarma na zkoušku
Fakturační systém
Evidence vozidel a řidičů
Plánování trasy
Monitorování vozidel
Přeprav měsíčně 30 100 Neomezeně
Faktur měsičně 30 100 Neomezeně
Velikost úložiště 20 MB 100 MB Neomezeně
Cena za měsíc 799,- 999,- 1359,-
Objednat Objednat Objednat

Veškeré ceny jsou uvedeny v českých korunách (Kč) a bez DPH. Funkce a omezení jsou uvedeny na jeden měsíc. Každý nový měsíc se limity resetují. V případě užívání verze ZÁKLAD nebo MEDIUM nedojde k zablokování funkcí při překročení limitů u přeprav nebo faktur ale vznikne nutnost na další měsíc povýšit na vyšší verzi.
Více informací o variantách a výhodách naleznete na stránce o službě. Všeobecné informace v Obchodních podmínkách.

Jak probíhá objednávka

V níže znázorněném přehledu si vyberete program, který pro Vás bude ideální. Službu jsme rozdělili do tří programů a snažíme se tak vyjít vstříc i těm menším dopravcům. Pro objednávku slouží tlačítko ve spodní části tabulky. Po kliknutí budete přesměrováni na registraci a po její vyplnění a ověření mailu, přejde na základní nastavení údajů o Vaší firmě. To slouží k vytvoření faktury za užívání služby.

Na základě předchozích kroků Vám bude zaslána faktura, která není vymahatelná. Tuto fakturu naleznete i ve svém přehledu po přihlášení. Faktura má splatnost 30 dní. Po tuto dobu můžete naši službu vyzkoušet a otestovat. V případě, že se rozhodnete službu nadále používat, fakturu uhradíte. V opačném případě se fakturou nemusíte zabývat. Faktura bude smazána z našeho systému.Více informací o službě

KontaktyNapište nám

Zpráva odeslána! Děkujeme