Mějte přehled

Vše máte vždy po ruce.

Nápověda

V této sekci se Vás pokusíme navést ke správnému užívání služby a mobilní aplikace pro řidiče. Pro každý nástroj zde naleznete návod na používání a možnou problematiku. Pokud by Vám informace uvedené níže nepomohli, můžete nás kontaktovat s konkrétní otázkou v sekci Podpora.


Obecné funkce

Vše pod dohledem

Ve svém přehledu najdete veškeré potřebné statistiky včetně obratu, aktuální polohy aut nebo celkových statistik Vaší spedice.

Správa objednávek

Správa objednávek

Veškeré přepravy máte po ruce a vše potřebné k nim si můžete zkontrolovat. Není potřeba schraňovat štosy papírů a ušetřím tím místo i peníze.

Fakturační systém

Fakturační systém

Poloautomatický systém dokáže přednastavit fakturu pro konkrétní objednávku. Vytváření faktur je tedy rychlejší a jednodušší. Fakturace mají náležitosti, které jsou potřeba včetně fakturace v €.

Řidiči a vozový park

Řidiči a vozový park

Vytvořte si svůj vozový park a přiřazujte své zaměstnance ke konkrétním vozidlům. Máte přehled o konkrétním vozidle i řidiči.

Plánování trasy

Plánování trasy

Naplánujte si trasu a ušetřete tak cenné kilometry. Trasu můžete uložit a přiřadit ke konkrétní přepravě.

Automatizace

Automatizace

Spousta funkcí je automatizována. Tím Vám náš systém ušetří spoustu času.

Aplikace pro řidiče

Aplikace pro řidiče

S aplikací je jednoduché pracovat. S jejím používáním eliminujte nedorozumění a zdlouhavé telefonáty. Možnost nafocení dodacích listů Vám umožní dřívější fakturaci a potvrzení přepravy. Aplikace funguje i bez internetového připojení, data jsou odeslána automaticky po připojení k síti.

Užitečné nástroje

Užitečné nástroje

Spedice Pro v sobě ukrývá spoustu užitečných nástrojů, které Vám ušetří spoustu času a peněz.

KontaktyNapište nám

Zpráva odeslána! Děkujeme